COVID-19 Önlemlerimiz

BVS Bosphorus Hotel olarak, artırılmış temizleme ve sterilizasyon sıklığı ve hijyen çalışmaları ile misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı için gerekli tüm önlemler standartlara uygun olarak her gün alınmaya devam etmektedir.

Misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını gözetirken mümkün olan en iyi hizmeti sunma doğrultusunda çalışmaya devam etmek için, faaliyet göstererek, sağlık otoritelerinin tavsiyeleri ve kılavuz ilkelerindeki değişiklikleri sürekli takip ediyor ve izliyoruz. Temizlik Taahhüdümüz:

Hijyen ve temizlik standartlarını çok ciddiye alıyoruz; misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak için ek adımlar atıyoruz. Günlük olarak, otelimiz hijyen ve temizlik konusunda en son rehberliğe ulaşmalarını sağlamak için çalışmaktadır. Otelimizin sağlık ve güvenlik önlemleri, başta COVID-19 olmak üzere geniş bir virüs yelpazesini ele almak üzere tasarlanmıştır; el yıkama hijyeni ve temizlik ürünü spesifikasyonlarından misafir odası ve ortak alan temizleme prosedürlerine kadar her şeyi içerir. BVS Bosphorus Hotel’in attığı bazı adımlar şunlardır:

Sağlık, Güvenlik ve Bilgi Önlisans: Otel çalışanları – ve kendi sağlık, güvenlik ve bilgi – etkili bir temizlik programı için gereklidir.

İşte onları desteklemenin bazı yolları:

El Hijyeni: Virüslerin yayılmasına karşı savaşmak için uygun şekilde, sık el yıkama hayati önem taşır. Günlük toplantılarımızda, ekiplerimize temizliğin bu basit hareketle başladığı hatırlatılır. Onların sağlığı ve misafirlerimizin sağlığı için önemlidir.

Sürekli Eğitim: Kat hizmetleri ve hijyen protokolleri eğitimlerine ek olarak, otel çalışanları da gelişmiş COVID-19 farkındalık eğitimini tamamlamaktadır.

Gerçek Zamanlı Bilgi: BVS Bosphorus Hotel kurumsal ekipleri, otelleri desteklemek, yerel ve bölgesel yetkililerle koordinasyon sağlamak için 7/24 hazırdır.

Temizlik Ürünleri ve Protokolleri: Otelimiz virüslere karşı etkili temizlik ürünleri ve protokolleri kullanır.

Konuk Odaları: Oteller, konuklar ayrıldıktan sonra ve bir sonraki konuk gelmeden önce odaları temizlemek için temizlik ve dezenfeksiyon protokollerini kullanır ve özellikle yüksek dokunuşlu öğelere dikkat edilir.

Ortak Alanlar: Restoran , SPA , havuz, çocuk oyun parkları ,asansörler ve asansör düğmelerine, kapı kolları ve hatta oda anahtarlarına odaklanarak, ortak alanlarda temizleme ve dezenfeksiyon sıklığını artırmıştır.

Restoranlarımızın masa düzenleri de sosyal mesafe koşullarına uygun olarak, hassasiyetle hazırlanmıştır.

Deniz ve güneşten faydalanma esnasında şezlong aralıkları sosyal mesafe şartlarına uygun olarak düzenlenerek, dezenfektan makineleri kolayca ulaşabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

Önemli bilgilendirme: BVS Bosphorus Hotel COVID-19 mücadelesi kapsamında bu yaz tüm konaklamalarında sınırlı sayıda misafire hizmet verecektir. Misafirlerimizin çalışanlarımızın sağlığı her şeyden daha değerlidir.

Saygıyla duyururuz.